050-8390552

הסכם פירוק שותפות

בראשם של ארגונים או חברות שונות עומדים בדרך כלל כמה אנשים שחברו אלה לאלה על מנת להקים את החברה וכך הציבו את המטרות העסקיות של החברה. עם הזמן ומסיבות כאלה ואחרות יתכן והשותפות העסקית ביניהם כבר לא תהיה תקפה או שמא כל אחד מהם ירצה לפנות לכיוון אחר בחיים. לשם כך יהיה עליהם לחתום על הסכם פירוק שותפות על מנת להפסיק להיות שותפים בניהול החברה המדוברת וזהו תהליך עסקי מוכר שחייב להתבצע בליווי של עורכי דין על מנת שאפשר יהיה לכבד את פירוק השותפות וכל אחד מהשותפים לשעבר יוכל לבחור איך הוא ממשיך בחייו.

הסכם פירוק שיתוף במקרקעין – מתי צריך לחשוב על הסכם פירוק שותפות?

פירוק שיתוף במקרקעין יכול להתרחש מסיבות שונות, אך הנושא העומד בבסיסו הוא בדרך כלל חוסר הסכמה או רצון להמשיך את השותפות. שותפויות אלו מערבות בדרך כלל בני משפחה, אך ישנם גם מקרים בהם מעורבים שותפים עסקיים. תרחיש נפוץ אחד כולל בני זוג שנפרדים ועולות דעות שונות לגבי מה לעשות עם הרכוש המשותף שלהם. מצב נוסף נוצר כאשר שני שותפים מסתכסכים וצריכים לקבוע את הליך הפרידה. פירוק שיתוף במקרקעין יכול לנבוע גם מהבדלים במצבים פיננסיים, צרכים אישיים וגורמים נוספים. ההתמודדות עם התהליך המורכב של פירוק שיתוף במקרקעין עשויה להיות מאתגרת ולכן מומלץ להיעזר באיש מקצוע המתמחה בדיני מקרקעין. הסכם פירוק שותפות שנוסח בצורה משפטית נכונה ומתאימה לכל שותפות, יכול לחסוך הרבה מאד התלבטויות ויש להיצמד אליו ולנהוג כפי שמופיע בסעיפים שלו.

החשיבות של ליווי משפטי בעת ניסוח ההסכם

כל הסכם חייב שיהיה לו תוקף משפטי ולשם כך צריך להיות מעורב עורך דין בניסוח, העריכה והחתימה על ההסכם. יש עורכי דין שמתמחים בליווי עריכת הסכם פירוק שותפות וחשוב לפנות אליהם כדי שייקחו חלק בתהליך של ההסכם המדובר, מה שיחסוך הרבה כסף וכאב ראש מהלקוחות שלהם בבוא העת וזה גם מה שיעניק להסכם את התוקף המשפטי שלו. עורך הדין יידע לשים לב לדקויות חשובות או לסעיפים ספציפיים שצריכים לבוא בחשבון.

במשרד עורך דין ונוטריון אלון מליחי, אנו מכירים בחשיבות הסיוע המשפטי ללקוחותינו לאורך הדרך. אנו מעניקים תמיכה מקיפה, מלווים אותם ומעניקים הדרכה בכל שלב. מטרתנו היא לשמור על תקשורת ושקיפות מלאה ולהיות זמינים לכל צרכיהם. פנו אלינו עוד היום לקביעת פגישת ייעוץ והתנסות בשירותים משפטיים יוצאי דופן אשר הקנו לנו מוניטין של משרד מהימן ומקצועי.

הסכם פירוק שותפות

עוד בנושא