050-8390552

הסכמי מכר

עורך דין הסכמי מכר

הסכם מכר הוא הסכם שבו שני צדדים מסכימים על קנייה ומכירה של נכס או כל דבר אחר ובדרך כלל יהיה מדובר בעסקה שמערבת סכומי כסף גבוהים. מכירה של דירה למשך נחשבת להסכם מכר והחוזה בין המוכר לקונה הוא ההסכם. על מנת לוודא שההסכם עומד בקריטריונים מהותיים, שהוא חוקי על כל הסעיפים שבו ושהוא נחתן לאחר הסכמה ומשא ומתן של הצדדים צריך להיות מעורב בתהליך גם עורך דין הסכמי מכר שמכיר את דיני החוזים ויודע בדיוק איך לברר ולוודא שההסכם ערוך, מנוסח ונחתם כמו שצריך. מדובר בהתמחות משפטית ספציפית וחשוב לוודא שעורך הדין מנוסה בזה.

החשיבות של נוכחות עורך דין הסכמי מכר בכל עסקה

כל הסכם או חוזה חייב לעמוד בקריטריונים מחמירים על מנת שיהיה לו תוקף משפטי ועל מנת ששני הצדדים יכובדו כפי שהם מצפים. כאשר מדובר על הסכם מכר שמערב סכומי כסף גבוהים יש לעניין זה משנה חשיבות בשל הכספים האלה והצדדים ירצו לוודא שהכספים עברו או עוברים בצורה מסודרת ושהאינטרסים שלהם נשמרים, כל אחד מהצד שלו בעסקת המכר. עורך דין הסכמי מכר יעשה בדיוק את זה עבור הלקוח שלו. יתכן שהוא גם יהיה נוכח בשלב של המשא ומתן וילווה את ניסוח ההסכם כך שישקף במדויק את העסקה ואכן יגן משפטית על של הצדדים.

התפקיד החשוב של עורך הדין בליווי כל עסקה

אין זה מומלץ לערוך הסכם מכר או לנסח כל סוג של חוזה ללא ליווי צמוד של עורך דין הסכמי מכר שישים לב לכל הדקויות המשמעותיות ויסייע בהבנה של השלכות ההסכם. יש נושאים או סעיפים שאנשים ממוצעים לא מכירים ואפילו לא יכולים לחשוב עליהם ובזכות עורך הדין תהיה מודעות להם וכמובן שהם יופיעו בסופו של דבר בהסכם הסופי. העלות של שירות עורך דין יכולה לחסוך ללקוח הרבה מאד כסף בעתיד.

מחפשים עורך דין שילווה עריכת הסכם מכר? פנו אל משרד עו"ד ונוטריון  אלון מליחים וקבלו את השירות האישי המתאים לכם. מומחיות משרדנו משתרעת על נושאים משפטיים שונים הנוגעים למקרקעין. אנו מתמחים בטיפול בהסכמי פירוק משותפים, רישום בתים משותפים, ענייני חוזים ועסקאות מקרקעין. בנוסף, אנו מעניקים סיוע מקיף בהסכמי שכירות והסדרת זכויות בנכסי מגורים. אנו נדאג לטפל בתחומים משפטיים אלה בדיוק וביעילות.

הסכמי מכר

עוד בנושא