050-8390552

יפוי כח מתמשך

עורך דין ייפוי כוח מתמשך

משרדינו מתמחה בהכנה ועריכת יפוי כח מתמשך ובעל נסיון רב בתחום.

יפוי כח מתמשך הוא כלי משפטי מצויין לתכנון העתיד ולכל תרחיש עתידי, המייתר את הצורך בצו אפוטרופוסות ופניה לבית המשפט והגשת דוחות לאפוטרופוס הכללי, חוסך זמן יקר ,הרבה כסף והרבה כאב ראש לממנה ולמשפחתו.

אדם בגיר מעל גיל 18 בעודו כשיר עורך מסמך משפטי בו הוא ממנה אדם שהוא סומך עליו (מיופה כח – בן זוג , חבר , משפחה) לטפל בכל הקשור לענייניו הרפואיים , האישיים והרכושיים במקרה והוא ימצא בלתי כשיר וצלול לקבל החלטות בענייניו אלו. ביפוי כח זה , הממנה מרחיב וכותב הנחיות מקדימות לאלו פעולות ובאלו נושאים הוא מסמיך את מיופה הכח לקבל בעבורו החלטות הקשורות בניהול חייו כאשר מצבו ישתנה לרעה או בשל הידרדרות במצבו או כאשר לא יוכל לקבל או לבצע החלטות הנוגעות לענייניו בעצמו.

יפוי הכח מופקד אצל האפוטרופוס ורק במידה והממנה נמצא בלתי כשיר ניתן להפעילו באמצעות פניה לאפוטרופוס הכללי. זהו מסמך חובה לכל אדם שמעוניין וחפץ באיכות חיים שקט נפשי והבטחה כי רצונותיו יכובדו!

תשומת ליבכם כי עריכת יפוי כח מתמשך תתבצע רק בפני עורך דין פעיל שעבר הכשרה של האפוטרופוס הכללי!!

עורך דין ייפוי כוח מתמשך

עו"ד ייפוי כוח מתמשך

אף אדם לא יכול לדעת מה יהיה המצב הקוגניטיבי שלו בעתיד הקרוב או הרחוק. אי אפשר לדעת מה יקרה או מה יוליד יום ולכן הדבר הנכון והאחראי לעשות הוא לעשות את כל ההכנות הדרושות לקראת כל מקרה או אירוע שעלול לקרות. בדיוק בזה עוסק המסמך שיש לערוך עם עו"ד ייפוי כוח מתמשך והכוונה היא למסמך שמייפה את כוחו של אדם לקבל החלטות או לבצע פעולות בשמו של אדם אחר שעודנו בחיים אך מסיבות כאלה ואחרות לא יכול או שאינו כשיר לקבל את ההחלטות האלה בעצמו. ייפוי הכוח מתחלק לנושאים שקשורים לכספים, לרכוש ולרפואה ויש לו חשיבות משפטית.

איך בוחרים עו"ד ייפוי כוח מתמשך ומה המשמעות של המסמך?

מקרים כאלה ואחרים עלולים לגרום לכך שאנשים, עוד בחייהם, לא יהיו כשירים מבחינה גופנית ו/או שכלית לקבל החלטות בצורה בוגרת ואחראית. על מנת למנוע מאנשים אחרים לנצל את המצב הזה, בעיקר בכל מה שקשור לכספים – אותם אנשים צריכים לפנות אל עו"ד ייפוי כוח מתמשך ולערוך בנוכחותו ובהנחייתו את המסמך. בדרך זו הם מייפים את כוחם של מי שיש להם אמון בהם ויקבלו החלטות באותה הרוח והלך מחשבה כמוהם. השלב הראשון יהיה לקבל אישור רפואי על כך שאותו אדם אכן אינו כשיר לקבל החלטות ולאחר מכן יופעל ייפוי הכוח.

למי מומלץ או כדאי לערוך ייפוי כוח?

מכיוון שכל אדם עלול למצוא את עצמו במצב בעייתי מבחינה גופנית או קוגניטיבית ללא שום הכנה מוקדמת הרי שחשוב לכל אדם לערוך את המסמך, ללא קשר לגיל שלו. כאשר קובעים פגישה עם עו"ד ייפוי כוח מתמשך הוא גם יסביר את המשמעויות של המסמך ויסביר בדיוק במי צריך לבחור ואיך מניעים את התהליך של ייפוי הכוח ולכן חשוב מאד לבחור בעורך דין שיש לו ניסיון וידע בתחום זה.

עורך הדין והנוטריון אלון מליחי מוסמך לערוך ייפוי כוח מתמשך ומומלץ לפנות אליו לקבל ייעוץ ומענה על כל שאלה בנושא של המסמך החשוב. טובת הלקוח עומדת לנגד עינינו ואנו מבינים את משמעות הדרכת הלקוח בזמן אמת.

עורך דין מושבים

עוד בנושא

פינוי – בינוי ו/או תמ"א 38

תמ"א 38 ו"פינוי בינוי" שני מושגים בהתחדשות העירונית. אך השוני בניהם רב. פרויקט "פינוי-בינוי", מי לא שמע על המושג הזה? אולי אף בוצעה אליכם פניה ישירה להצטרף לפרויקט שכזה בבניין

קרא עוד »