050-8390552

סכסוכי ירושה

עורך דין סכסוכי ירושה

אנשים שהם יורשים חוקיים של אדם זה או אחר לפעמים יידעו זאת ולפעמים לא. כאשר אותו אדם ילך לעולמו ותוכן הצוואה שלו ייחשף – ייתכן וכל מה שמצוין שם יהיה ידוע אך גם ייתכנו מצבים שבהם תהיה הפתעה לאנשים מסוימים. יש מי שיחוש שנעשה לו עוול או שמגיע לו חלק גדול יותר מהעיזבון ואין ברירה אלא לפנות אל דרך משפטית על מנת ליישב את העניין. לצורך כך יש לפנות אל עורך דין סכסוכי ירושה שיש לו ניסיון וידע נרחב בתחום זה והוא זה שיבחן לעומק את העניין שעל הפרק וימליץ על הדרך הטובה והנכונה ביותר להתנהל על פי שיקול דעתו המקצועי.

מה יכול לעשות עורך דין סכסוכי ירושה?

כפי שאפשר להבין משמו של המקצוע – עורך דין סכסוכי ירושה הוא איש המקצוע שיוכל לעזור ביישוב סכסוכים בין יורשים. הוא יבדוק האם הצוואה חוקית ונערכה על פי כללים נוקשים שבית המשפט מקפיד עליהם או שנערכה בנוכחות עורך דין, הוא יבין לעומק מה מקור תחושות העוול וגם ינסה לפשר בין הצדדים או להציע חלוקה אחרת של העיזבון בתנאי שכל הצדדים מסכימים לכך. לעורך הדין יש מה לעשות ומה להציע וחשוב מאד להבין שלא תהיה שום דרך לשנות את חלוקת העיזבון ללא התערבות משפטית של עורך דין עם ניסיון בתחום.

החשיבות שניתנת לצוואה

חשוב לדעת שאין זה פשוט לבטל את התוכן של צוואה זו או אחרת ולא תמיד אפשר ליישב סכסוכים שמקורם בחלוקת עיזבון. יחד עם זאת, אין סיבה שלא לפנות אל עורך דין סכסוכי ירושה על מנת לבחון לעומק את הנושא ולהבין מה אפשר בכל זאת לעשות על מנת שלא להעכיר את היחסים שבין היורשים. במקרים רבים מדובר בבני משפחה קרובים וחבל לגרום לכך שהיחסים ביניהם לא יהיו טובים בשל הנושא של הצוואה.

מחפשים ייעוץ בנוגע לסכסוך ירושה? פנו אל משרד עורכי דין ונוטריון אלון מליחי וקבלו את כל המידע הרלוונטי לנושא הספציפי שלכם. עו"ד אלון מליחי הינו איש מקצוע מיומן ומוערך ביותר ובעל מומחיות רבה. את תואר ה-LL.B סיים במכללה האקדמית היוקרתית אונו, וכן תואר ראשון במנהל עסקים. בנוסף, הוא מגשר מוסמך מהיחידה ללימודי חוץ של מכללת טורו. כנוטריון וחבר בלשכת עורכי הדין בישראל משנת 2011, מביא עו"ד מליחי ידע וניסיון עשיר לכל עניין משפטי בו הוא מטפל.

סכסוכי ירושה

עוד בנושא